Nieuws

04 maart 2019

Gratis Peutervoorstelling op 7 maart

Op donderdag 7 maart 2019 om 9.30 uur en 11.00 uur wordt op onze school de theatervoorstelling ‘Agent en Boef’ gespeeld. Samen met de kleuters van onze school kunnen peuters in de leeftijd van tweeënhalf tot vier jaar gratis de voorstelling bijwonen. Ze kunnen dan ook gelijk een kijkje nemen op onze school. Kent u een peuter? Nodig hem of haar dan gerust uit voor deze gratis voorstelling!

 

 


Gratis Peutervoorstelling op 7 maart

Theatervoorstelling Agent en Boef

De theatervoorstelling is gebaseerd op de prentenboeken van Tjibbe Veldkamp en Kees de Boer waarin het hilarische duo Agent en Boef allerlei avonturen beleeft. De boeken zijn al lange tijd een groot succes en een aantal is zelfs bekroond met de Zilveren Griffel. Dat belooft veel goeds voor de voorstelling!